11.10.2012 – Tvorivé dielne

Jesenné  tvorivé dielne spojené s ochutnávkou nátierok.

 

Prvé spoločné stretnutie našich detí so svojimi rodičmi v tomto školskom roku sa uskutočnilo dňa 11. 10. 2012 v rámci jesennej akcie Tvorivé dielne. Mamičky a oteckovia s deťmi   preukázali svoju fantáziu, výsledkom čoho vznikli úžasné diela z jesenných plodov a listov. Súčasťou tohto stretnutia  bola aj ochutnávka nátierok pripravená pod vedením vedúcej školskej jedálne Janky Chupáčovej. Rodičia mali možnosť ochutnať dobroty našej zdravej kuchyne, ktoré  sa  denne pripravujú pre ich deti.

O radostný priebeh  a peknú jesennú atmosféru sa pričinili aj deti z 3.triedy pod vedením pani  učiteľky Katrenčinovej a Masárovej, ktoré vystúpili  pásmom piesní, básní a tančekom.

no images were found

— Jozef Pažítka